O Autoszkole Juszczak

Ranking auto szkół z Łodzi 

Rankingi w pełni nie oddają jakości nauczania i nie powinny być podstawowym wyznacznikiem branym pod uwagę przez kursantów, w chwili podejmowania decyzji o wyborze autoszkoły. Poniższe informacje zamieszczamy jedynie w celach poglądowych i doradzamy by o Waszym wyborze decydowały inne czynniki takie jak: doświadczenie instruktorów, podejście do nauczania, wyposażenie autoszkoły, zdolność do przekazywania informacji, ilość przeszkolonych kursantów - to oni są najlepszym świadectwem dla nas.

UWAGA NAJNOWSZY RANKING AUTO SZKÓŁ WORD  W ŁODZI ZA ROK 2018 !!!

2 MIEJSCE DLA AUTO SZKOŁY JUSZCZAK !!!

http://www.autojuszczak.com.pl/artykul-68_NOWY_RANKING_AUTO_SZK%C3%93%C5%81_w_%C5%81ODZI_!!!

Nasze doświadczenie i wiedza z zakresu szkolenia kierowców sprawiają, że nasza placówka pojawia się na bardzo dobrych pozycjach w rankingach auto szkół w Łodzi. Mimo dobrej pozycji w rankingu uważamy, że najlepszym dowodem na jakość nauczania naszej szkoły są autentyczne opinie kursantów m.in. na portalach społecznościowych.

Opinie naszych byłych, jak i obecnych kursantów pokazują, że nasza auto szkoła zasługuje na wysoką pozycję w rankingach. Dzięki naszemu zaangażowaniu nasi kursanci mają zdawalność egzaminu teoretycznego oraz praktycznego na bardzo dobrym poziomie. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi aktualnościami, gdzie systematycznie chwalimy się kursantami, którzy zdali egzamin na prawo jazdy za pierwszym podejściem.

Będziemy dalej pracować oraz rozwijać naszą auto szkołę, a także skutecznie uczyć kierowców przekazując im zarówno wiedzę teoretyczną, jak i umiejętność jazdy, aby z roku na rok pojawiać się coraz wyżej w rankingu szkół jazdy z Łodzi tworzonego przez łódzki WORD.

Strefa kursanta

Nasze doświadczenia

Kurs prawa jazdy samochodem z automatyczną skrzynią biegów.

WIĘCEJ

Kurs prawa jazdy kategorie A i A2 - na motocykl.

WIĘCEJ

W tej zakładce najnowsze rankingi WORD z łódzkich autoszkół

WIĘCEJ Super Prawo jazdy

Jazdy doszkalające dla osób z naszej auto szkoły, a także z innych auto szkół, lub dla osób posiadająych już prawo jazdy.

Więcej o jazdach doszkalających

PKK - elektroniczny identyfikator profil kandydata na kierowcę. Jest nadawany w Wydziale Komunikacji lub Starostwie i obowiązkowy przed zapisaniem się na kurs prawa jazdy w naszej autoszkole.

WIĘCEJ

Baza pytań i testów egzaminacyjnych dla kandydatów na kierowców ubiegających się o Prawo Jazdy Kategorii B, zawierająca proste wytłumaczenia oparte o kodeks ruchu drogowego. 

WIĘCEJ

Nauka jazdy na trudnych skrzyżowaniach sprawia kursantom wiele problemów dlatego Auto Szkoła Juszczak przygotowała filmy pozwalające zapoznać się z nimi przed wyruszeniem w miasto.

WIĘCEJ

Doświadczenie, opanowanie, właściwe dydaktyczne podejście to podstawa nauczania w Auto Szkole Juszczak. Selekcjonujemy i zatrudniamy profesjonalnych instruktorów nauki jazdy w Łodzi.

WIĘCEJ

ZOSTAŃ NASZYM KURSANTEM

Najbliższe kursy w Autoszkole Juszczak

Najbliższe kursy

2024-04-6 > weekendowy - 9:00

2024-04-22 > popołudniowy - 17:00

2024-05-4 > weekendowy - 9:00

2024-05-27 > popołudniowy - 17:00

Najlepsza cena kursu jazdy w Autoszkole Juszczak

2800,00 PLN

Cena za kurs

Autoszkoła Juszczak Łódź

ul. Rydzowa 2

91-211 Łódź

Pon. - Pt. 10.00 - 18.00

Precyzja kierowania

Czuj się pewnie wszędzie tam, gdzie będziesz jechał, osiągaj zamierzony cel podróży.

 

Doświadczenie i umiejętności zdobyte podczas nauki w naszej auto szkole procentują nie tylko na egzaminie, ale i po zakończonym kursie prawa jazdy. Z nami zostaniesz dobrym kierowcą.

STREFA KURSANTA

O Auto Szkole

Autoszkoła Juszczak szkoli dobrych kierowców kategorii B od 1999 roku na terenie Łodzi (Teofilów, Bałuty, Retkinia), Aleksandrowa Łódzkiego oraz Zgierza. Oferujemy profesjonalne kursy nauki jazdy, dzięki którym zdobędziecie prawo jazdy.

Adres szkoły

ul. Rydzowa 2, 91-211 Łódź

Pobierz i prześlij dalej

Dziękujemy

Kontakt

42 236 61 90

Zadzwoń

510 285 635

Zadzwoń

Pon. - Pt. 10.00 - 18.00

Godziny otwarcia