Strefa kursanta

Nasi instruktorzy

Jacek Juszczak

Właściciel Auto Szkoły. Doświadczony wykładowca - instuktor kat. A, B, C, D+E. Szkoli od 1999 roku. Cierpliwy i opanowany, o miłym usposobieniu ale przede wszystkim wymagający nauczyciel. Doceniany przez kursantów za trafne rady, które w większości przypadków zaprocentowały zdanym egzaminem.

Telefon kontaktowy: 501 403 564

Biuro - Pani Ewa

Koordynator spraw wszelkich. Służy wyczerpującymi informacjami we wszelkich kwestiach formalnych. Układając grafik jazd, zawsze uwzględnia preferencje kursantów.

Telefon kontaktowy: 510-285-635

 Mirosław Ociepka

Instruktor nauki jazdy kat. B z charyzmą, znajdujący doskonały kontakt z każdym kursantem. Potrafi idealnie przekazać swoją wiedzę i umiejętności. 

Arkadiusz Juszczak

Instruktor nauki jazdy kat. B. Miły, cierpliwy, wymagający i zawsze uśmiechniety instruktor z długoletnim doświadczeniem. Lubiany przez kursantów za spokój, opanowanie i poczucie humoru.

Zbigniew Duś

Instruktor nauki jazdy kat. B. Szybko dostrzeże i skoryguje popełniane przez kursantów błędy. Potrafi zmotywowac do jazdy nawet najbardziej „opornych”. Wykonuje swój zawód z pasją.

Marek Szałkowski

Bardzo sympatyczny, cierpliwy z poczuciem humoru instruktor nauki jazdy kat. A,B,C,D. Dzięki wspaniałemu podejściu potrafi dotrzeć do każdego kursanta i osiągnąć zamierzony cel.

Piotr Miłoszewski

Instruktor nauki jazdy kat.B z powołania. Wkłada serce w to co robi. Wiedzę i własne doświadczenie przekazuje niezwykle rzeczowo i z uczuciem.

Paweł Litorowicz

Czynny zawodowo ratownik medyczny, co pozwala mu podczas prowadzonych zajęć z pierwszej pomocy przedmedycznej często uzupełniać wiedzę teoretyczną przykładami z życia. Zajęcia, tak jak swój zawód, traktuje jako misję.

Krzysztof Palmowski

Instruktor nauki jazdy kategorii B z wieloletnim doświadczeniem w profesjonalnym szkoleniu teoretycznym i praktycznym. Od swoich kursantów wymaga zaangażowania i mobilizacji do nauki, oferując w zamian świetne przygotowanie nie tylko do egzaminu, ale i do dalszej drogi po uzyskaniu prawa jazdy. Zawsze rozwiewa wszelkie wątpliwości na drodze, a to za sprawą mistrzowskiej znajomości przepisów ruchu drogowego.

 

Strefa kursanta

Nasze doświadczenia

Kurs prawa jazdy samochodem z automatyczną skrzynią biegów.

WIĘCEJ

Kurs prawa jazdy kategorie A i A2 - na motocykl.

WIĘCEJ

W tej zakładce najnowsze rankingi WORD z łódzkich autoszkół

WIĘCEJ Super Prawo jazdy

Jazdy doszkalające dla osób z naszej auto szkoły, a także z innych auto szkół, lub dla osób posiadająych już prawo jazdy.

Więcej o jazdach doszkalających

PKK - elektroniczny identyfikator profil kandydata na kierowcę. Jest nadawany w Wydziale Komunikacji lub Starostwie i obowiązkowy przed zapisaniem się na kurs prawa jazdy w naszej autoszkole.

WIĘCEJ

Baza pytań i testów egzaminacyjnych dla kandydatów na kierowców ubiegających się o Prawo Jazdy Kategorii B, zawierająca proste wytłumaczenia oparte o kodeks ruchu drogowego. 

WIĘCEJ

Nauka jazdy na trudnych skrzyżowaniach sprawia kursantom wiele problemów dlatego Auto Szkoła Juszczak przygotowała filmy pozwalające zapoznać się z nimi przed wyruszeniem w miasto.

WIĘCEJ

Doświadczenie, opanowanie, właściwe dydaktyczne podejście to podstawa nauczania w Auto Szkole Juszczak. Selekcjonujemy i zatrudniamy profesjonalnych instruktorów nauki jazdy w Łodzi.

WIĘCEJ

ZOSTAŃ NASZYM KURSANTEM

Najbliższe kursy w Autoszkole Juszczak

Najbliższe kursy

2024-06-8 > weekendowy - 9:00

2024-06-24 > popołudniowy - 17:00

Najlepsza cena kursu jazdy w Autoszkole Juszczak

2900,00 PLN

Cena za kurs

Autoszkoła Juszczak Łódź

ul. Rydzowa 2

91-211 Łódź

Pon. - Pt. 10.00 - 18.00

Ranking Auto Szkół

Doświadczenie poparte faktami!

 

Auto Szkoła Juszczak szkoli dobrych kierowców kat. B od 1999 roku na terenie Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego oraz innych pobliskich miejscowości. Zdobyte wieloletnie doświadczenie oraz nowe samochody marki Hyundai.

RANKING

O Auto Szkole

Autoszkoła Juszczak szkoli dobrych kierowców kategorii B od 1999 roku na terenie Łodzi (Teofilów, Bałuty, Retkinia), Aleksandrowa Łódzkiego oraz Zgierza. Oferujemy profesjonalne kursy nauki jazdy, dzięki którym zdobędziecie prawo jazdy.

Adres szkoły

ul. Rydzowa 2, 91-211 Łódź

Pobierz i prześlij dalej

Dziękujemy

Kontakt

42 236 61 90

Zadzwoń

510 285 635

Zadzwoń

Pon. - Pt. 10.00 - 18.00

Godziny otwarcia