Autoszkoła Juszczak

Nasze kursy na prawo jazdy są godne polecenia kursantom w całej Łodzi

Teoria prawo jazdy ŁódźCzęść teoretyczna kursu nauki jazdy

Szkolenie dla kursantów w Auto Szkole Juszczak rozpoczyna się od części teoretycznej przeprowadzonej w nowoczesnej sali dydaktycznej mieszczącej się przy ul. Rydzowej 2 w Łodzi. Używamy nowoczesnego sprzętu multimedialnego, pomagającego w łatwym przyswojeniu wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz lepszym zrozumieniu sytuacji, które mogą nas spotkać na drodze w trakcie odbywania praktyki.

Kurs pierwszej pomocyZajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej

Część teoretyczna obejmuje ponadto zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej, przeprowadzonej przy użyciu manekinów, które w przyszłości dadzą nam odwagę do działania w trudnej sytuacji i pomogą uratować komuś życie.

Jazdy na placu ŁódźPierwsze jazdy z kandydatami na kierowców

Pierwsze jazdy z kursantami dostosowujemy do każdego z nich indywidualnie. U osób, które wcześniej miały styczność z samochodem i poruszały się nim mimo braku uprawnień, rozpoznajemy podstawowe ich umiejętności i dostosowujemy program szkolenia tak, by w pełni wykorzystać czas kursu podstawowego.

Dla osób, które nigdy nie jeździły, rozpoczynamy kurs od podstawowego zapoznania się z pojazdem i kluczowymi umiejętnościami takimi jak: ruszanie, zatrzymanie pojazdu, zmiana biegów, kręcenie kierownicą. Unikamy w ten sposób stresu, który mógłoby zostać wywołany poprzez zbyt szybki wyjazd na ulice naszego miasta. 

Jazdy ŁódźKurs podstawowy w ruchu drogowym

Po opanowaniu pojazdu na placu manewrowym oswajamy kursantów z ruchem drogowym, początkowo ćwiczymy łatwe manewry w małym natężeniu ruchu, a w miarę postępów przechodzimy do jazdy po coraz trudniejszych skrzyżowaniach. Kładziemy nacisk na manewry obowiązkowe, tj. parkowanie przodem i tyłem, które później kandydci na kierowców będą wykonywać w czasie egzaminu. Jeździmy po trasach egzaminacyjnych, dokładnie omawiając je z naszymi kursantami. Uczymy jeżdzić bezpiecznie, zgodnie z przepisami, pewnie, a także energooszczędnie.

Egzamin wewnętrzny na prawo jazdyEgzamin wewnętrzny w Auto Szkole Juszczak

Aby upewnić kursantów o pozyskanych w naszej szkole umiejętnościach i przygotować ich psychicznie do egzaminu państwowego w WORD, przeprowadzamy "próbę generalną", czyli egzamin wewnętrzny, identyczne wyglądający  jak egzamin państwowy (oparty na arkuszu egzaminacyjnym). Wiemy, że nasi podopieczni są właściwie przygotowani, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że odpowiadamy nie tylko za wynik egzaminu państwowego na prawo jazdy, ale również za Państwa bezpieczną jazdę w przyszłości.

Autoszkoła Juszczak - Egzamin to nie problem

Strefa kursanta

Nasze doświadczenia

Kurs prawa jazdy samochodem z automatyczną skrzynią biegów.

WIĘCEJ

Kurs prawa jazdy kategorie A i A2 - na motocykl.

WIĘCEJ

W tej zakładce najnowsze rankingi WORD z łódzkich autoszkół

WIĘCEJ Super Prawo jazdy

Jazdy doszkalające dla osób z naszej auto szkoły, a także z innych auto szkół, lub dla osób posiadająych już prawo jazdy.

Więcej o jazdach doszkalających

PKK - elektroniczny identyfikator profil kandydata na kierowcę. Jest nadawany w Wydziale Komunikacji lub Starostwie i obowiązkowy przed zapisaniem się na kurs prawa jazdy w naszej autoszkole.

WIĘCEJ

Baza pytań i testów egzaminacyjnych dla kandydatów na kierowców ubiegających się o Prawo Jazdy Kategorii B, zawierająca proste wytłumaczenia oparte o kodeks ruchu drogowego. 

WIĘCEJ

Nauka jazdy na trudnych skrzyżowaniach sprawia kursantom wiele problemów dlatego Auto Szkoła Juszczak przygotowała filmy pozwalające zapoznać się z nimi przed wyruszeniem w miasto.

WIĘCEJ

Doświadczenie, opanowanie, właściwe dydaktyczne podejście to podstawa nauczania w Auto Szkole Juszczak. Selekcjonujemy i zatrudniamy profesjonalnych instruktorów nauki jazdy w Łodzi.

WIĘCEJ

ZOSTAŃ NASZYM KURSANTEM

Najbliższe kursy w Autoszkole Juszczak

Najbliższe kursy

2024-06-8 > weekendowy - 9:00

2024-06-24 > popołudniowy - 17:00

Najlepsza cena kursu jazdy w Autoszkole Juszczak

2900,00 PLN

Cena za kurs

Autoszkoła Juszczak Łódź

ul. Rydzowa 2

91-211 Łódź

Pon. - Pt. 10.00 - 18.00

Precyzja kierowania

Czuj się pewnie wszędzie tam, gdzie będziesz jechał, osiągaj zamierzony cel podróży.

 

Doświadczenie i umiejętności zdobyte podczas nauki w naszej auto szkole procentują nie tylko na egzaminie, ale i po zakończonym kursie prawa jazdy. Z nami zostaniesz dobrym kierowcą.

STREFA KURSANTA

O Auto Szkole

Autoszkoła Juszczak szkoli dobrych kierowców kategorii B od 1999 roku na terenie Łodzi (Teofilów, Bałuty, Retkinia), Aleksandrowa Łódzkiego oraz Zgierza. Oferujemy profesjonalne kursy nauki jazdy, dzięki którym zdobędziecie prawo jazdy.

Adres szkoły

ul. Rydzowa 2, 91-211 Łódź

Pobierz i prześlij dalej

Dziękujemy

Kontakt

42 236 61 90

Zadzwoń

510 285 635

Zadzwoń

Pon. - Pt. 10.00 - 18.00

Godziny otwarcia