O Autoszkole Juszczak

Poznaj nas i zobacz, jak profesjonalnie działamy

Auto Szkoła Juszczak od 1999 roku szkoli w Łodzi kandydatów na kierowców kategorii B. Jazdy odbywają się na samochodach Kia Rio oraz Hyundai i20 - identycznych, jak na egzaminie państwowym w łódzkim WORD. Gwarantujemy wysoki poziom szkolenia zarówno teoretycznego, jak i praktycznego.

Pracujemy na nowym sprzęcie multimedialnym, nasze sale wykładowe są doskonale wyposażone, nagrywamy własne filmy instruktażowe pomagające w nauce jazdy oraz obsłudze samochodu osobowego.  Informacje zdobyte podczas nauki w naszej Auto Szkole procentują nie tylko na egzaminie, o czym świadczy nasze miejsce w rankingu najlepszych szkół nauki jazdy w łódzkiem, ale i po zakończonym kursie prawa jazdy.

Nasi kierowcy to zawodowcy. Pewni siebie, potrafiący panować nad pojazdem w każdej sytuacji. Zawsze docierający do celu podróży.

Auto Szkoła Juszczak zatrudnia wykwalifikowaną kadrę instruktorską, która charakteryzuje się dużą cierpliwością i wysokimi umiejętnościami dydaktycznymi, co w konsekwencji zapewnia efektywne szkolenie w miłej i bezstresowej atmosferze. 

Mobilizujemy do nauki, podpowiadamy, skąd czerpać pozawykładową wiedzę, rozpatrujemy konkretne sytuacje, jakie mogą zdarzyć się na egzaminie. Trasy jazd staramy się tak dobrać, by pokrywały się z trasami egzaminacyjnymi.

Jeździmy 6 dni w tygodniu. Godziny jazd dostosowujemy zawsze do indywidualnych potrzeb każdego kursanta.

Auto Szkoła Juszczak zlokalizowana jest we wschodniej części Łodzi, dzięki czemu nasi kursanci mają dogodny dojazd z Teofilowa, Bałut, Retkini, a także z Aleksandrowa Łódzkiego (dojazd autobusem linii 78 bezpośrednio pod samą szkołę) oraz Zgierza (linia autobusowa 6).

W naszej auto szkole masz gwarancję najwyższej jakości kursów, umożliwiających uzyskanie pozytywnego wyniku na egzaminie w łódzkim WORD. Nasze doświadczenie i cierpliwość w połączeniu z wysokiej klasy sprzętem dydaktycznym oraz sprawnymi pojazdami umożliwia nam nauczyć każdego kursanta pierwszej pomocy, przepisów ruchu drogowego, a także umiejętności niezbędnych podczas poruszania się łódzkimi ulicami. Z indywidualnym podejściem podchodzimy do każdej osoby uczęszczającej na kurs prawa jazdy w naszej auto szkole w Łodzi.

logo auto szkoła juszczak w łodzi

Strefa kursanta

Nasze doświadczenia

Kurs prawa jazdy samochodem z automatyczną skrzynią biegów.

WIĘCEJ

Kurs prawa jazdy kategorie A i A2 - na motocykl.

WIĘCEJ

W tej zakładce najnowsze rankingi WORD z łódzkich autoszkół

WIĘCEJ Super Prawo jazdy

Jazdy doszkalające dla osób z naszej auto szkoły, a także z innych auto szkół, lub dla osób posiadająych już prawo jazdy.

Więcej o jazdach doszkalających

PKK - elektroniczny identyfikator profil kandydata na kierowcę. Jest nadawany w Wydziale Komunikacji lub Starostwie i obowiązkowy przed zapisaniem się na kurs prawa jazdy w naszej autoszkole.

WIĘCEJ

Baza pytań i testów egzaminacyjnych dla kandydatów na kierowców ubiegających się o Prawo Jazdy Kategorii B, zawierająca proste wytłumaczenia oparte o kodeks ruchu drogowego. 

WIĘCEJ

Nauka jazdy na trudnych skrzyżowaniach sprawia kursantom wiele problemów dlatego Auto Szkoła Juszczak przygotowała filmy pozwalające zapoznać się z nimi przed wyruszeniem w miasto.

WIĘCEJ

Doświadczenie, opanowanie, właściwe dydaktyczne podejście to podstawa nauczania w Auto Szkole Juszczak. Selekcjonujemy i zatrudniamy profesjonalnych instruktorów nauki jazdy w Łodzi.

WIĘCEJ

ZOSTAŃ NASZYM KURSANTEM

Najbliższe kursy w Autoszkole Juszczak

Najbliższe kursy

2024-06-8 > weekendowy - 9:00

2024-06-24 > popołudniowy - 17:00

Najlepsza cena kursu jazdy w Autoszkole Juszczak

2900,00 PLN

Cena za kurs

Autoszkoła Juszczak Łódź

ul. Rydzowa 2

91-211 Łódź

Pon. - Pt. 10.00 - 18.00

Precyzja kierowania

Czuj się pewnie wszędzie tam, gdzie będziesz jechał, osiągaj zamierzony cel podróży.

 

Doświadczenie i umiejętności zdobyte podczas nauki w naszej auto szkole procentują nie tylko na egzaminie, ale i po zakończonym kursie prawa jazdy. Z nami zostaniesz dobrym kierowcą.

STREFA KURSANTA

O Auto Szkole

Autoszkoła Juszczak szkoli dobrych kierowców kategorii B od 1999 roku na terenie Łodzi (Teofilów, Bałuty, Retkinia), Aleksandrowa Łódzkiego oraz Zgierza. Oferujemy profesjonalne kursy nauki jazdy, dzięki którym zdobędziecie prawo jazdy.

Adres szkoły

ul. Rydzowa 2, 91-211 Łódź

Pobierz i prześlij dalej

Dziękujemy

Kontakt

42 236 61 90

Zadzwoń

510 285 635

Zadzwoń

Pon. - Pt. 10.00 - 18.00

Godziny otwarcia