Z życia

Prawo jazdy w automacie

Prawo jazdy w automacie samochodem Honda Jazz. Dla chcących zdawać egzamin samochodem z automatyczną skrzynią biegów, prowadzimy kurs, po którym możesz zdać egzamin też na takim samochodzie.

Zapraszamy wszystkich kursantów ceniących sobie komfort i wygodę na kurs kategorii B samochodem z automatyczną skrzynią biegów. Szkolenia praktyczne odbywają się na nowoczesnym, małym i bardzo zwinnym samochodzie marki Honda Jazz.

Jazda samochodem z automatyczną skrzynią biegów to czysta przyjemność. Nie musimy stale operować sprzęgłem i dźwignią zmiany biegów. Nie stresujemy się redukcją biegów i ruszaniem. Samochód nigdy nie zgaśnie na skrzyżowaniu, nie szarpnie i nie cofnie się. Ruszanie jest płynne i bezstresowe, co znacznie podnosi komfort jazdy. Zaoszczędzony czas możemy poświęcić na obserwację innych użytkowników ruchu i dynamicznie zmieniających się warunków na drodze.

Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem tel.: 510-285-635

POLECAMY I ZAPRASZAMY!!!

honda jazz automatyczna skrzynia, auto szkoła łódź, nauka jazdy łódź, auto szkoła teofilów, kurs na prawo jazdy

2022-02-25 00:00:00

Strefa kursanta

Nasze doświadczenia

Kurs prawa jazdy samochodem z automatyczną skrzynią biegów.

WIĘCEJ

Kurs prawa jazdy kategorie A i A2 - na motocykl.

WIĘCEJ

W tej zakładce najnowsze rankingi WORD z łódzkich autoszkół

WIĘCEJ Super Prawo jazdy

Jazdy doszkalające dla osób z naszej auto szkoły, a także z innych auto szkół, lub dla osób posiadająych już prawo jazdy.

Więcej o jazdach doszkalających

PKK - elektroniczny identyfikator profil kandydata na kierowcę. Jest nadawany w Wydziale Komunikacji lub Starostwie i obowiązkowy przed zapisaniem się na kurs prawa jazdy w naszej autoszkole.

WIĘCEJ

Baza pytań i testów egzaminacyjnych dla kandydatów na kierowców ubiegających się o Prawo Jazdy Kategorii B, zawierająca proste wytłumaczenia oparte o kodeks ruchu drogowego. 

WIĘCEJ

Nauka jazdy na trudnych skrzyżowaniach sprawia kursantom wiele problemów dlatego Auto Szkoła Juszczak przygotowała filmy pozwalające zapoznać się z nimi przed wyruszeniem w miasto.

WIĘCEJ

Doświadczenie, opanowanie, właściwe dydaktyczne podejście to podstawa nauczania w Auto Szkole Juszczak. Selekcjonujemy i zatrudniamy profesjonalnych instruktorów nauki jazdy w Łodzi.

WIĘCEJ

ZOSTAŃ NASZYM KURSANTEM

Strefa kursanta

Nasz najnowszy film

Precyzja kierowania

Czuj się pewnie wszędzie tam, gdzie będziesz jechał, osiągaj zamierzony cel podróży.

 

Doświadczenie i umiejętności zdobyte podczas nauki w naszej auto szkole procentują nie tylko na egzaminie, ale i po zakończonym kursie prawa jazdy. Z nami zostaniesz dobrym kierowcą.

STREFA KURSANTA

O Auto Szkole

Autoszkoła Juszczak szkoli dobrych kierowców kategorii B od 1999 roku na terenie Łodzi (Teofilów, Bałuty, Retkinia), Aleksandrowa Łódzkiego oraz Zgierza. Oferujemy profesjonalne kursy nauki jazdy, dzięki którym zdobędziecie prawo jazdy.

Adres szkoły

ul. Rydzowa 2, 91-211 Łódź

Pobierz i prześlij dalej

Dziękujemy

Kontakt

42 236 61 90

Zadzwoń

510 285 635

Zadzwoń

Pon. - Pt. 10.00 - 18.00

Godziny otwarcia