Z życia

Rusza nowy kurs na prawo jazdy!

Zapisz się na nowy, popołudniowy kurs nauki jazdy kat. B, który rusza już 26.08.2019!

Rusza nowy kurs nauki jazdy!

Już niedługo rusza nowy, weekendowy kurs nauki jazdy kategorii B. Rozpocznie się on w poniedziałek 26 sierpnia 2019 roku.

Nauka jazdy w Łodzi na najwyższym poziomie!

Na naszym kursie nauki jazdy zdobędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, która umożliwi Ci zdanie państwowego egzaminu na prawo jazdy WORD w Łodzi. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wykwalifikowaniu w szybki i najprostszy sposób przekażemy Ci całą wiedzę, pozwalającą pewnie prowadzić samochód nie tylko na łódzkich drogach!

Auto szkoła Juszczak zapewnia wysoką jakość edukacji!

W naszej auto szkole w Łodzi zapewniamy wysoką jakość edukacji, nowoczesne pomoce dydaktyczne i materiały z bieżącymi zasadami ruchu drogowego i pytaniami z egzaminu państwowego, w pełni sprawne samochody marki Hyundai takie same jak na egzaminie.

Zapisz się na kurs w naszej auto szkole w Łodzi już dziś! ZAPISY NA KURS
lub skontaktuj się z nami KONTAKT

Kurs na prawo jazdy w Łodzi 26.08.2019 - auto szkoła Juszczak

2019-08-07 00:00:00

Strefa kursanta

Nasze doświadczenia

W tej zakładce najnowsze rankingi WORD z łódzkich autoszkół

WIĘCEJ Super Prawo jazdy

PKK - elektroniczny identyfikator profil kandydata na kierowcę. Jest nadawany w Wydziale Komunikacji lub Starostwie i obowiązkowy przed zapisaniem się na kurs prawa jazdy w naszej autoszkole.

WIĘCEJ

Baza pytań i testów egzaminacyjnych dla kandydatów na kierowców ubiegających się o Prawo Jazdy Kategorii B, zawierająca proste wytłumaczenia oparte o kodeks ruchu drogowego. 

WIĘCEJ

Nauka jazdy na trudnych skrzyżowaniach sprawia kursantom wiele problemów dlatego Auto Szkoła Juszczak przygotowała filmy pozwalające zapoznać się z nimi przed wyruszeniem w miasto.

WIĘCEJ

Doświadczenie, opanowanie, właściwe dydaktyczne podejście to podstawa nauczania w Auto Szkole Juszczak. Selekcjonujemy i zatrudniamy profesjonalnych instruktorów nauki jazdy w Łodzi.

WIĘCEJ

ZOSTAŃ NASZYM KURSANTEM

Strefa kursanta

Nasz najnowszy film

Precyzja kierowania

Czuj się pewnie wszędzie tam, gdzie będziesz jechał, osiągaj zamierzony cel podróży.

 

Doświadczenie i umiejętności zdobyte podczas nauki w naszej auto szkole procentują nie tylko na egzaminie, ale i po zakończonym kursie prawa jazdy. Z nami zostaniesz dobrym kierowcą.

STREFA KURSANTA

O Auto Szkole

Autoszkoła Juszczak szkoli dobrych kierowców kategorii B od 1999 roku na terenie Łodzi (Teofilów, Bałuty, Retkinia, Olechów), Aleksandrowa Łódzkiego oraz Zgierza. Oferujemy profesjonalne kursy nauki jazdy, dzięki którym zdobędziecie prawo jazdy.

Adres szkoły

ul. Rydzowa 2, 91-211 Łódź

Pobierz i prześlij dalej

Dziękujemy

Kontakt

42 236 61 90

Zadzwoń

510 285 635

Zadzwoń

Pon. - Pt. 10.00 - 18.00

Godziny otwarcia