Strefa kursanta

Nasi instruktorzy

Jacek Juszczak Jacek Juszczak

Właściciel Auto Szkoły. Doświadczony wykładowca - instuktor kat. A, B, C, D+E. Szkoli od 1999 roku. Cierpliwy i opanowany, o miłym usposobieniu ale przede wszystkim wymagający nauczyciel. Doceniany przez kursantów za trafne rady, które w większości przypadków zaprocentowały zdanym egzaminem.

Telefon kontaktowy: 501 403 564

 Kierownik biura - Pani Ewa

Serce i dusza biura Auto Szkoły Juszczak, koordynator spraw wszelkich. Niezwykle oddana sprawom kursantów, służy wyczerpującymi informacjami we wszelkich kwestiach formalnych. Układając grafik jazd, zawsze uwzględnia preferencje kursantów.

 Mirosław Ociepka

Instruktor nauki jazdy kat. B z charyzmą, znajdujący doskonały kontakt z każdym kursantem. Potrafi idealnie przekazać swoją wiedzę i umiejętności.

 Sebastian Modrzejewski

Instruktor nauki jazdy kat.A i B. Obdarzony dużym poczuciem humoru - pomaga kursantom rozładować stres związany z jazdą. Nie mniej jednak wymagający i spostrzegawczy instruktor. 

 Arkadiusz Juszczak

Instruktor nauki jazdy kat. B. Miły, cierpliwy, wymagający i zawsze uśmiechniety instruktor z długoletnim doświadczeniem. Lubiany przez kursantów za spokój, opanowanie i poczucie humoru.

 Zbigniew Duś

Instruktor nauki jazdy kat. B. Szybko dostrzeże i skoryguje popełniane przez kursantów błędy. Potrafi zmotywowac do jazdy nawet najbardziej „opornych”. Wykonuje swój zawód z pasją.

Bartosz Błażejczyk

Bardzo sympatyczny, cierpliwy z poczuciem humoru instruktor nauki jazdy kat.B. Dzięki wykształceniu pedagogicznemu potrafi dotrzeć do każdego kursanta i osiągnąć zamierzony cel.

Jarosław Słoczyński

Instruktor nauki jazdy kat.B z powołania. Wkłada serce w to co robi. Wiedzę i własne doświadczenie przekazuje niezwykle rzeczowo i z uczuciem.

 Paweł Litorowicz

Czynny zawodowo ratownik medyczny, co pozwala mu podczas prowadzonych zajęć z pierwszej pomocy przedmedycznej często uzupełniać wiedzę teoretyczną przykładami z życia. Zajęcia, tak jak swój zawód, traktuje jako misję.

Krzysztof Palmowski

Instruktor nauki jazdy kategorii B z wieloletnim doświadczeniem w profesjonalnym szkoleniu teoretycznym i praktycznym. Od swoich kursantów wymaga zaangażowania i mobilizacji do nauki, oferując w zamian świetne przygotowanie nie tylko do egzaminu, ale i do dalszej drogi po uzyskaniu prawa jazdy. Zawsze rozwiewa wszelkie wątpliwości na drodze, a to za sprawą mistrzewskiej znajomości przepisów ruchu drogowego.

Mariusz Sobczak

Przesympatyczny instruktor nauki jazdy kategorii B. Zajęcia zawsze prowadzi w miłej i spokojnej atmosferze. Bacznie obserwuje swoich podopiecznych pomagając im korygować popełnione błędy. Dobry kontakt z każdym kursantem sprawia, że nauka nie jest męcząca, lecz wręcz przeciwnie staje się przyjemna, co rzutuje na świetną zdawalność na egzaminach.

Strefa kursanta

Nasze doświadczenia

W tej zakładce najnowsze rankingi WORD z łódzkich autoszkół

WIĘCEJ Super Prawo jazdy

PKK - elektroniczny identyfikator profil kandydata na kierowcę. Jest nadawany w Wydziale Komunikacji lub Starostwie i obowiązkowy przed zapisaniem się na kurs prawa jazdy w naszej autoszkole.

WIĘCEJ

Baza pytań i testów egzaminacyjnych dla kandydatów na kierowców ubiegających się o Prawo Jazdy Kategorii B, zawierająca proste wytłumaczenia oparte o kodeks ruchu drogowego. 

WIĘCEJ

Nauka jazdy na trudnych skrzyżowaniach sprawia kursantom wiele problemów dlatego Auto Szkoła Juszczak przygotowała filmy pozwalające zapoznać się z nimi przed wyruszeniem w miasto.

WIĘCEJ

Doświadczenie, opanowanie, właściwe dydaktyczne podejście to podstawa nauczania w Auto Szkole Juszczak. Selekcjonujemy i zatrudniamy profesjonalnych instruktorów nauki jazdy w Łodzi.

WIĘCEJ

ZOSTAŃ NASZYM KURSANTEM

Najbliższe kursy w Autoszkole Juszczak

Najbliższe kursy

2019 - 05- 27 > popołudniowy - 17:00

2019 - 06- 08 > weekendowy - 9:00

2019 - 06- 24 > popołudniowy - 17:00

2019 - 07- 06 > weekendowy - 9:00

Najlepsza cena kursu jazdy w Autoszkole Juszczak

1370,00 PLN

Cena za kurs

Autoszkoła Juszczak Łódź

ul. Rydzowa 2

91-211 Łódź

Pon. - Pt. 10.00 - 18.00

Ranking Auto Szkół

Doświadczenie poparte faktami!

 

Auto Szkoła Juszczak szkoli dobrych kierowców kat. B od 1999 roku na terenie Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego oraz innych pobliskich miejscowości. Zdobyte wieloletnie doświadczenie oraz nowe samochody marki Hyundai.

RANKING

O Auto Szkole

Autoszkoła Juszczak szkoli dobrych kierowców kategorii B od 1999 roku na terenie Łodzi (Teofilów, Bałuty, Retkinia, Olechów), Aleksandrowa Łódzkiego oraz Zgierza. Oferujemy profesjonalne kursy nauki jazdy, dzięki którym zdobędziecie prawo jazdy.

Adres szkoły

ul. Rydzowa 2, 91-211 Łódź

Pobierz i prześlij dalej

Dziękujemy

Kontakt

42 236 61 90

Zadzwoń

510 285 635

Zadzwoń

Pon. - Pt. 10.00 - 18.00

Godziny otwarcia