Szanowni kandydaci na kierowców.

W 2019 otwarcie nowej placówki auto szkoły Juszczak dla kursantów z Łodzi: Olechów, Janów, Widzew, Dąbrowa, Zarzew, Stoki.

Nasza auto szkoła Juszczak wkrótce otworzy nową placówkę w Łodzi, dzięki czemu mieszkańcy Olechowa, Janowa, Dąbrowy, Zarzewa, Widzewa, jak i osiedla Stoki będą mieli łatwiejszy dojazd na nasze kursy na prawo jazdy.

Auto szkoła Juszczak stawia na jakość w szkoleniu kierowców.

Nasza nowa placówka auto szkoły w Łodzi dla mieszkańców osiedli Dąbrowa, Olechów, Janów Zarzew, Widzew oraz Stoki będzie wyposażona w nowoczesne sale dydaktyczne, w tym również w ciekawe, autorskie materiały pomocnicze, dzięki którym łatwo i przyjemnie zdobędziesz niezbędną wiedzę na kursie na prawo jazdy.

Nasza wykwalifikowana kadra instruktorska w nowej placówce szkoły nauki jazdy w Łodzi podejdzie do każdego kursanta w indywidualny sposób, aby jak najlepiej przekazać wiedzę teoretyczną, a także praktyczną.

Nasze doświadczenie w połączeniu z Twoim zaangażowaniem pozwoli Ci bez przeszkód uzyskać wymarzone prawo jazdy.

Niskie ceny kursów na prawo jazdy kat. B oraz jazd doszkalających.

W naszej kolejnej placówce szkoły nauki jazdy w Łodzi dla mieszkańców Widzewa, Zarzewa, Olechowa, Janowa, Stoków i Dąbrowy znajdziesz równie niską cenę, co w dotychczasowej placówce auto szkoły Juszczak. Tylko u nas odbędziesz profesjonalny kurs na prawo jazdy kat. B w cenie 1370 zł.
Dodatkowo w naszej nowej auto szkole będziesz mógł skorzystać z jazd doszkalających w cenie 45 zł/h, które pozwolą na szlifowanie zdobytych już umiejętności. Znajdziesz u nas także pakiet 10h jazd doszkalających w atrakcyjnej cenie 450 zł.

Z naszą auto szkołą w Łodzi zostaniesz prawdziwym kierowcą.

Kurs na prawo jazdy w naszej auto szkole w Łodzi dla mieszkańców osiedli Dąbrowa, Stoki, Widzew, Zarzew, Olechów i Janów złożony jest z kilku podstawowych części. Nasza szkoła nauki jazdy pomoże Ci uzyskać niezbędną wiedzę teoretyczną do zdania egzaminu na prawo jazdy, w tym bardzo przydatnej wiedzy o pierwszej pomocy przedmedycznej (także w ujęciu praktycznym). Dzięki takiemu przygotowaniu teoretycznemu będziesz wiedział wszystko o ruchu drogowym oraz udzielaniu pierwszej pomocy.

Kolejną częścią kursu w naszej nowej placówce w Łodzi jest pierwsza jazda z kandydatami, dzięki której możemy rozpoznać poziom umiejętności kursanta, a także dopasować do nich program szkolenia, co sprawia, że czas poświęcony na naukę w naszej auto szkole jest efektywnie wykorzystany.

Następnym elementem kursu w naszej szkole nauki jazdy jest kurs podstawowy w ruchu drogowym, za którego sprawą uczymy naszych kursantów swobodnego poruszania się w ruchu drogowym, aby wyszkolić ich na jak najlepszych kierowców.

Podsumowaniem każdego przeprowadzonego kursu w naszej auto szkole jest egzamin wewnętrzny, który pozwala naszym kursantom rozgrzać się przed egzaminem państwowym w WORD, upewniając ich w posiadanych umiejętnościach.

 

 

Serdecznie zapraszam,
Jacek Juszczak

Autoszkoła Juszczak

2019 - Olechów, Janów

 

mBank
94 1140 2004 0000 3102 5056 7470

 

infoautojuszczak.com.pl

42 236 61 90 510 285 635

 

Właściciel Jacek Juszczak

501 403 564

Zainteresowanych kursem

Zapraszamy do naszego biura na olechowie

Precyzja kierowania

Czuj się pewnie wszędzie tam, gdzie będziesz jechał, osiągaj zamierzony cel podróży.

 

Doświadczenie i umiejętności zdobyte podczas nauki w naszej auto szkole procentują nie tylko na egzaminie, ale i po zakończonym kursie prawa jazdy. Z nami zostaniesz dobrym kierowcą.

STREFA KURSANTA

O Auto Szkole

Autoszkoła Juszczak szkoli dobrych kierowców kategorii B od 1999 roku na terenie Łodzi (Teofilów, Bałuty, Retkinia, Olechów), Aleksandrowa Łódzkiego oraz Zgierza. Oferujemy profesjonalne kursy nauki jazdy, dzięki którym zdobędziecie prawo jazdy.

Adres szkoły

ul. Rydzowa 2, 91-211 Łódź

Pobierz i prześlij dalej

Dziękujemy

Kontakt

42 236 61 90

Zadzwoń

510 285 635

Zadzwoń

Pon. - Pt. 10.00 - 18.00

Godziny otwarcia